به بیمارستان حافظ با رسالت ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و درمانی خوش آمدید


مدیریت بیمارستان حافظ ضمن عرض خوشامد گویی به کلیه دستیاران و دانشجویان محترم پزشکی امیدوار است در مدتی که در بیمارستان حافظ حضور دارید زمانی  پربار و خاطره انگیز برای شما باشد .
گروه های پزشکی ، مرهم گذار درد بیماران و محرم اسرار ایشانند ، بنابراین برای توفیق بیش تر و تسریع در بهبود دردهای بیماران ، باید زمینه های برقراری ارتباط های روحی و عاطفی خود با آنان فراهم گردد . یکی از عوامل موثر در فرایند هماهنگی های روحی بیماران با مداواگران ،رعایت اخلاق حرفه ای، آراستگی و پوشش مناسب مداواگران است. از آنجائیکه جامعه ی ما ، یک جامعه ی مترقی با فرهنگ غنی واهل حجب و حیاست ، توجه به باورهای مذهبی و آداب و رسوم ملی و موازین عرفی و اجتماعی ،حریم شخصی و کرامت انسانی بیماران ، بیان گر رعایت اصول اخلاق حرفه ای مداواگران است . به همین منظور ، بر اساس آیین نامه وزارتی و صورت جلسه ی مصوب 7/6/87 هیات رئیسه ی محترم دانشگاه ، آیین نامه ی پوشش مناسب و اخلاق حرفه ای دانشجویان به شرح ذیل جهت اجرا اعلام می گردد.

آئین نامه پوشش و اطلاعات مورد نیاز دانشجویان
 

    
     هدف ما ارائه خدمات با کیفیت ، در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. رسیدن به این هدف فقط با همکاری شما امکان پذیر می باشد بنابراین خواهشمند است با تکمیل دقیق پرسشنامه زیر که به منظور سنجش رضایتمندی شما از  مرکز آموزش درمانی حافظ تهیه گردیده است. جهت دستیابی به خدمات بهتر این مرکز را یاری نمایید.

باتشکر
مدیر مرکز آموزش درمانی حافظ

جهت تکمیل فرم نظرسنجی کلیک کنید

  

                                                                                             
  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-3-18 7:59        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ